Pristatymo sąlygos

Užsakymus pristatome Jūsų pasirinktu būdu:

Lietuvoje:

Pristatome iki namų durų LP Express kurjeriu (pristatymo terminas 3-5 d.d. nuo užsakymo išsiuntimo);
Išsiunčiame į Omniva paštomatus Lietuvoje (pristatymo terminas 3-5 d.d. nuo užsakymo išsiuntimo);

Užsienyje:

Į Baltijos šalis taip pat siunčiame Omniva paštomatu. Pristatymo terminas 7-14 darbo dienų.
Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių negalėsime pristatyti siuntos aukščiau numatytu terminu, informuosime Jus apie vėlesnį pristatymo terminą.

Informavimas apie pristatymą

Kai užsakymas bus išsiųstas, perduotas kurjeriui, elektroniniu paštu gausite atitinkamą pranešimą.

Kai siunta bus Jūsų pasirinktame paštomate, gausite SMS žinutę, kurioje bus informacija reikalinga siuntai atsiimti.

Jeigu gavote iš mūsų el. pranešimą, kad Jūsų siunta išsiųsta, tačiau daugiau kaip 5 d.d. negaunate nei SMS pranešimo apie siuntos pristatymą, nei pačios siuntos, parašykite mums žinutę FB arba el. paštu mirunaparduotuve@gmail.com su savo užsakymo Nr. ir mes būtinai padėsime surasti Jūsų siuntą.

Svarbu žinoti, kad jei užsakymą pateikėte penktadienį, siuntą gausite tik pirmadienį arba antradienį, nes savaitgaliais pristatymo tarnybos nedirba.

Atsiėmimas

Užsakę pristatymą į paštomatą arba Lietuvos pašto siunta, siuntinį iš paštomato arba pašto skyriaus turite atsiimti per siuntų ar pašto tarnybos nustatytą terminą.

Esant žvarbiam orui raginame savo siuntas iš paštomatų atsiimti kuo greičiau, norint išvengti produktų pakuočių pažeidimo.

Užsakę pristatymą kurjeriu iki namų durų, pristatymo metu turėtumėte būti namuose ir priimti siuntą.

Atsiimdami siuntą iš kurjerio, pašto skyriaus, apžiūrėkite siuntinio būklę. Pastebėję kokių nors siuntos pažeidimų (pažeista, sulamdyta ar sušlapusi pakuotė ir pan.), paprašykite siuntos apgadinimo faktą ir požymius pažymėti siuntos atsiėmimo dokumentuose.

Jeigu siuntinys pristatomas į paštomatą, gautų prekių asortimentą, kiekį ir jų būklę patikrinkite nedelsdami po siuntinio atsiėmimo. Jeigu siunta ar prekė pažeista arba neatitinka užsakymo, nedelsdami, bet ne vėliau kaip kitą darbo dieną, praneškite apie tai mums FB žinute arba el. paštu mirunosparduotuve@gmail.com ir mes padėsime išspręsti neatitikimus.

Išsamią informaciją apie užsakymų pristatymo, atsiėmimo ir siuntos patikrinimo sąlygas rasite Pirkimo – pardavimo taisyklėse.

Pristatymo kainos

Šiame skyrelyje nurodytos kainos yra orientacinės. Tikslias ir galutines kainas matysite prie užsakymo metu pasirinkto pristatymo būdo.

Lietuvoje:

LP Express Kurjeris: 5,00 €
LP Express Paštomatai: 2,50 €
OMNIVA Omniva Paštomatai: 2,50 €

Latvijoje ir Estijoje:

OMNIVA Omniva Paštomatai: 4,50 €

Apmokėjimas už prekes

Elektroninėje parduotuvėje galima atsiskaityti per paysera, el. banko pavedimu.