Apie

Mirūna produktai

Mirūna – iš gamtos

Leiskite jus pakviesti į mišką, pievas, taip, kaip dar nesate jų pažinęs ar pažinusi – visu kūnu, visomis juslėmis ir būti ta tarpininke tarp gamtos ir jūsų ir, net, jeigu esate nutolęs nuo gamtos, pamatyti gamtą kitomis akimis. Tas, kas turi ryšį su gamta – gyvena darnoje su savimi ir gamta.

MIRŪNA – tai tai, kuo įkvėpta gamtos, jos tikrumo ir išminties, noriu dalintis su kitais.

Mano tikslas- įkvėpti žmones sugrįžti į gamtą ir atkurti ryšį su ja per produktus ir sąmoningo buvimo gamtoje užsiėmimus.

Aš tikiu…

kad puodelis spalvotų žolynų arbatos gali nuspalvinti kiekvieno dieną nuostabiausiomis spalvomis ir įnešti šviesos, kurią galėsime dovanoti šypsodamiesi visiems tą dieną sutiktiems….

kad kiekvienas augalas yra daugiau negu vien tik žiedas, stiebas, lapai ir šaknys, tai tam tikras pojūtis, kuris kažką mumyse pažadina…..

kad kiekvienas mūsų MOTULĖS GAMTOS skleidžiamas garsas ir kvapas yra skirtas tą akimirką būtent tau. Tai DOVANA, kuri įžiebia širdyje džiaugsmą, tikėjimą ir pasitikėjimą viskuo, kas yra aplinkui, tyrą meilę, harmoniją su visu tuo VIENIU, ir dėkingumą, kad esi gyvas ir gali tai patirti….

Mirūna natūralūs produktai
Jolita Bujokienė portretas

Apie mane

Vaikystėje, kai važiuodavau pas senelius į kaimą ir eidavau grybauti, uogauti, riešutauti, žoliauti, aš jausdavausi lyg grįžčiau į savo namus. Miške, pievuose aš jaučiausi tokia laiminga. Paskęsdavau tarp laukinių žolynų, aviečių, mėlynių, įmerkdavau rankas į šlapias samanas, rinkau grybus, uogas, klausiausi paukščių giesmių, lietaus barbėjimo … Dabar, kaip suprantu, kiek many buvo įsigėrusių tų prisiminimų, būsenų, kvapų, garsų… pilni plaučiai miško. Ilgainiui, po daugiau negu 15 metų, visa tai sugrįžo į mano gyvenimą, tik kiek kitokia forma. Asmeninis pomėgis, domėjimasis augalais, patirti išgyvenimai, būsenos būnant gamtoje tapo profesija. Baigusi Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, ilgą laiką gylinusi savo žinias augalų pažinimo ir psichoterapijos seminaruose, įgyjau gamtos ir miško terapijos gidės specialybę. Dabar vedu asmenines ir grupines miško ir gamtos terapijos sesijas suaugusiems, sąminingo buvimo užsiėmimus vaikams, organizuoju renginius, dalinuosi žiniomis apie augalus, įkvėpta pagarbos ir meilės žemei, gaminu natūralius produktus iš augalų.

Žmogaus ir gamtos ryšys

Žmogaus ryšys su gamta yra labai stiprus. Ji teikia apsaugą, maistą, gydo. Gamta yra tai, ko žmogui reikia. Tai kažkas ypatingo, be ko žmogus negali. Šis ryšys slypi gyliai žmoguje. O tas, kuris eina į gamtą atvira širdimi, su dėkingumu viskam, kas gyva, vedinas tyro ketinimo rūpintis ne tik savimi, bet ir gamta, gauna nuostabią dovaną – gamta atskleidžia savo paslaptis, kaip pasirūpinti ne tik savo fiziniu kūnu, bet ir vidumi, kad galėtų būti ta šviesa, kuri kitiems tą kelią nušviestų. Vienas pagrindinių alchemijos principų yra šis: ,,Kaip danguje taip ir žemėje”, o tai reiškia, kad visi darbai ir procesai susiję su augalais yra įtakojami dangaus kūnų bei to, kuris su jais dirba. Kaip miške nėra vienodų medžių, taip ir su žmonėmis. Todėl, kiekvienas žmogus, kuriantis iš augalų produktus, įdeda ir dalelę savęs.

Džiugu, kad auga žmonių susidomėjimas gaminiais iš augalų: aliejinėmis ištraukomis, hidrolatai (augalų vandenimis), tinktūromis ir kt. bei jų pasirinkimu sugrįžti į gamtą ir noras patiems išmokti pasigaminti šių gėrybių, įdedant į gaminius ir savo paties dalelę. Tikiu, kad savęs priežiūros ir sveikatinimo priemonių gamyba bus jaukus kiekvieno žmogaus užsiėmimas.

MIRŪNA jus kviečia patyrinėti jos gaminių asortimentą kūno priežiūrai: nuo hidrolatų, aliejinių ištraukų iki miltelių dantims valyti. Visi gaminiai kuriami rankomis, su dėkingumu ir pagarba gamtai, yra 100% natūralūs, švieži, be jokių konservantų, sintetinių priedų. Augalai renkami atsižvelgiant į gamtos dėsnius.

Rekomenduojame