Edukacija „Laimės maišeliai“ vaikams

 

Vaikų buvimas gamtoje yra natūralus dalykas. Vaikai, būdami gamtoje, gali pajusti pasaulio, kuriame gyvena, džiaugsmą, jaudulį, paslaptį tiesiogiai visais pojūčiais. Geriausia gamtoje lankytis kasdien. Jeigu vaikai į gamtą išsirengia tik retkarčiais, su ja susidraugauti yra nelengva. Todėl tikslinga, nors ir trumpai kasdien išeiti į gamtą ir sąmoningai mokytis palaikyti kontaktą su medžiais, augalais, žeme, paukščiais, gyvūnais per skirtingus pojūčius, žaidimus ir kitokius užsiėmimus. Tačiau ne visada galimybės leidžia pabūti miške.
Miško terapijos simuliacija yra, galima sakyti, vienas iš būdų prisiminti, kaip gera gamtoje.

 

Kaip tai vyksa?

Miško terapijos simuliacijos pagalba siekiama atkartoti miško terapiją gamtoje ir sukurti atsipalaidavimo, ramybės ir džiaugsmo būsenas per penkis žmogaus pojūčius – klausą, regą, uoslę, lytėjimą bei skonį, lyg būtumėme gamtoje. Užsiėmimo metu, skleidžiantis miško kvapams, klausantis miško ošimo ir paukščių garsų, yra sukuriama atpalaiduojanti atmosfera ir vaikai yra kviečiami tyrinėti gamtą per 5 pojūčius, pasiūlant jiems įvairius žaidimus ir kitokias veiklas. Šie žaidimai padeda jiems mokytis stebėti gyvybę ir ja rūpintis, užmegzti atvirą, laisvą kontaktą su gamta, būti dabartinėje akimirkoje, stebėti savo kūną, jo pojūčius, emocijas, jas įsisąmoninti. Vaikai susipažįsta su augalais, aktyvina lytėjimo ir kitus pojūčius, mokosi streso valdymo ir dar daug kitų dalykų.

 

Be viso kito, vaikams labai svarbi kūrybinė laisvė. O mūsų, suaugusiųjų užduotis, netrukdyti jai reikštis. Mūsų atsineštos audinių atraižos, senos sagos, gamtos objektai, siūlai ir kitos grožybės, kurias gal daugelis išmestų kaip nereikalingas, sujungus į visumą, vaikų rankose gimsta nuostabiausiais kūriniais. Vaikai savo kūrinius pavadino LAIMĖS MAIŠELIAIS , nes, kaip jie sako, šie maišeliai kuria laimę visiems: miškui, augalams, gyvūnams ir žmogui. Juk, kuo daugiau tokių maišelių bus sukurta, tuo daugiau jos bus pasaulyje.

 

Užsiėmimų nauda vaikams

Gerina biologinę sveikatą, regą, kognityvines funkcijas. Teigiamas poveikis kaulams, raumenims, sąnariams, koordinacijai, balansui, mikrobiotai, imunitetui, svorio kontrolei. Gerina psichologinę sveikatą. Relaksacija, ramybės jausmas, emocijų reguliacija, pozityvumas, gerovės jausmas, streso valdymo įgūdžių lavinimas, psichologinio atsparumo didinimas, dėmesio koncentracijos lavinimas. Problemų sprendimų įgūdžių lavinimas. Kūrybingumo ir vaizduotės lavinimas. Socialinių įgūdžių lavinimas. Susijungimo su gamta lavinimas/ dvasingumas. Savivertė, empatija, pasitikėjimas savo galiomis.

Tad junkimės visi į šią kūrybinę kelionę ir kurkime LAIMĘ IR NAUJĄ MADĄ SU TVARIAIS, ŽAISMINGAIS MAIŠELIAIS! Nuoširdžiai visų laukiame.

Edukacija “Laimės maišeliai” jūsų pasirinktoje vietoje:

Kaina 240 Eur
Amžiaus remokendacija vaikams nuo 5-10 m.
Ši edukacija tinka ir negalią turintiems vaikams.

Rašykite arba skambinkite mums ir rezervuokite laiką edukacijai: